آب پاکی روی دست طرفداران Warcraft 1-2

Blizzard Entertainment

آب پاکی روی دست طرفداران Warcraft 1-2

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

همانطور که اطلاع دارید اخیرا نمایشگاه BlizzCon برگزار گردید و شرکت بلیزارد اطلاعات بسیاری از عناوین آینده و کنونی خود در اختیار طرفداران قرار داد. حال یکی از طرفداران در مورد امکان عرضه نسخه‌های بازسازی شده Warcraft 1 و Warcraft 2 سوالاتی پرسید که با جواب منفی بلیزارد روبه‌رو شد.

Blizzard Entertainment

Blizzard Entertainment

فرانک پیرس، یکی از موسسین بلیزارد در پاسخ به این سوال چنین گفت که این اتفاق نخواهد افتاد. پیرس در ادامه توضیح داد که بلیزارد بسیار خوش شانس است که به تمامی کدها و موادخام بازی‌های اصلی‌اش دسترسی دارد اما بازکردن آن‌ها و این که دلیل‌ وجود آن کدهای به‌خصوص را فهمیدن، وقتگیر است. در ادامه پیرس چنین گفت:

“ما چندین کارمند داشتیم که به این ایده بسیار علاقه مند بودند و کدهای Warcraft 1 را به‌کلی تغییر داده و امکان بازی کردن آن را برروی ویندوز جدید به‌وجود آوردند. من آن را بازی کردم. Warcraft: Orcs & Humans برای زمان خودش فوق العاده بود. اما به شما قول میدهم در دنیای امروز و استانداردهای جهانی، این بازی دیگر سرگرم کننده نیست.”

در ادامه پیرس به این نکته اشاره کرد که منابع توسعه دهندگان بلیزارد محدود است پس بهتر است به‌جای کار برروی بازسازی عناوین پیشین، روی محتوای جدید برای World of Warcraft و Overwatch کار کنند. درآخر نیز پیرس از علاقه و احساسات طرفدران برای عناوین پیشین و قدیمی تشکر کرد.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *