آموزش

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

خواندن این مطلب برای افرادی که قصد اولین خرید اینترنتی خود را دارند توصیه می شود


برای انجام یک خرید موفق نیاز به Trade Link و Public بودن اینونتوری خود دارید که در ادامه آموزش دستیابی به لینک و نحوه فعال کردن اینونتوری آموزش داده شده است. همجنین در مرحله آخر خرید در بالای کادری که از شما تریدلینک میخواهد گزینه ای برای دسترسی سریع به تریدلینک اضافه شده است.

amoozesh-4

آموزش دریافت ترید لینک Trade Link

  • روش اول

    وارد قسمت Activity حساب خود شوید، سپس از ستون سمت راست گزینه Trade offers را انتخاب کنید. در صفحه باز شده از سمت راست صفحه گزینه Who can send me trade offers را انتخاب کرده و از قسمت Third-party Sites لینکی که در کادر Trade URL است را در قسمت مورد نیاز هنگام خرید وارد کنید.

  • روش دوم

    این روش سریع تر و راه میانبر است، با استفاده از این لینک زیر وارد سایت استیم شده و لینک ترید خود را از کادر مورد نظر بردارید.

بعد از درج خرید و سپری شدن روزهای ذکر شده در راهنمای خرید، با توجه به عکس های زیر، مراحل مورد نیاز زیر را برای قبول کردن Trade offer انجام دهید:

مرحله سوم

amoozesh-7

مرحله دوم

amoozesh-6

مرحله اول

amoozesh-5

آموزش پابلیک کردن اینونتوری Public inventory

همانطور که گفته شد برای ارسال آیتم به حساب شما نیاز به فعال بودن استیم گارد و پابلیک بودن اینونتوری و برنامه استیم روی گوشی خود دارید، برای پابلیک کردن اینونتوری سه مرحله زیر را انجام دهید و… تمام!

ابتدا وارد حساب کاربری خود در استیم شوید و گزینه ویرایش پروفایل را انتخاب کرده سپس به بخش تنظیمات شخصی رفته و هر سه گزینه (برای افرادی که روی اطلاعات عمومی اکانت خود حساس هستند، گزینه آخر کافی است) را روی حالت عمومی یا Public قرار دهید :

مرحله سوم

Amoozesh 3 GCap.ir

مرحله دوم

Amoozesh 2 GCap.ir

مرحله اول

Amoozesh 1 GCap.ir
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.