قوانین و راهنمای خرید

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

راهنمای خرید

قبل از انجام یک خرید مطمئن کمی زمان بگذارید و حتما قوانین و راهنمای خرید پایتخت گیمرها را مطالعه کنید

راهنمای خرید محصولات دوتا ۲:

وارد کردن Trade Link و تمامی اطلاعات مربوط به حساب استیم اجباری است و در صورت بروز هرگونه مشکل در ارسال سفارش به دلیل اشتباده بودن اطلاعات، تاخیر و یا لغو سفارش به عهده خریدار می باشد.

قبل از ثبت سفارش برای اطمینان از قیمت درج شده در سایت حتما با قسمت پشتیبانی تماس حاصل فرمایید، تغییر احتمالی قیمت کالا در استیم یک امر رایج است و در صورتی که بدون اطلاع از قیمت سفارش خود را ثبت کنید، واریز مابقی مبلغ قبل از ارسال سفارش الزامی است. در صورت لغو سفارش ناشی از تغییر قیمت، وجه پس از کسر کارمزد بانکی مرجوع خواهد شد.

طبق قوانین وضع شده توسط استیم، ارسال هفت روزه کالا، حداکثر تا ۸ روز و تحویل فوری حداکثر ۲۴ ساعت کاری به طول خواهد انجامید. پس لطفا شکیبا باشید و از تماس های مکرر خودداری فرمایید.

در صورت غیرفعال بودن استیم گارد Steam Gaurd یا نداشتن گارد روی تلفن همراه، بعد از فعال سازی تا ۱۵ روز قادر به دریافت یا ارسال ترید نیستید پس حتما ابتدا استیم گارد خود را فعال کرده و سپس سفارش دهید.

برای سفارش نوع خاصی از محصول یا استایل به خصوصی از یک ست حتما با تیم پشتیبانی تماس بگیرید و سپس سفارش را درج کنید.

قوانین کلی سایت:

در صورت لغو خرید تا یک ساعت بعد از سفارش، ۱۰% از مبلغ به عنوان کارمزد کم خواهد شد.

تمامی اجناسی که در توضیحات خود دارای گارانتی هستند، ۱۰۰% با گارانتی ذکر شده ارسال خواهند شد و در صورت بروز هرگونه مشکل شما قادر به حضور در نمایندگی های گارانتی مورد نظر هستید.

در صورت تغییر احتمالی قیمت (مخصوصا محصولات دوتا۲)، برای واریز مبلغ با شما تماس گرفته خواهد شد و در صورت لغو سفارش پرداخت کارمزد بانکی بر عهده خریدار است.

برای دریافت سفارش های محصولات فیزیکی می توانید به صورت حضوری به آدرس مجموعه مراجعه کرده و یا از گزینه های متنوع ارسال در قسمت نهایی سفارش (هوایی (مراکز استانها)، تی پاکس، پست پیشتاز و پیک) استفاده کنید که هزینه آن به عهده فرد می باشد.

برای اطلاع از جزئیات درج نشده در توضیح محصولات یا مشاوره می توانید با قسمت پشتیبانی در تماس باشید.

با گذشت ۳۰ روز از زمان درج سفارش و عدم پاسخگویی خریدار برای تکمیل اطلاعات به منظور لغو سفارش در نظر گرفته خواهد شد و متعاقبا هیچ وجهی قابل برگشت نخواهد بود.

درج سفارش و پرداخت نهایی به منظور قبول داشتن تمام قوانین درج شده در سایت است

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.